Branchedag 2023 - 'Van duurzaam denken naar Doen'
Donderdagmiddag 30 maart 2023, Omniversum Den Haag
Brancheorganisaties zijn bij uitstek organisaties die de lead nemen bij duurzaamheidsbeleid, maar hoe pak je dat aan? Om van visie naar plan te gaan is voor een brancheorganisatie vaak nog lastiger dan voor een regulier bedrijf. Op 30 maart bieden wij tijdens onze branchedag een inspirerend en zeer afwisselend programma met en door drie generaties. We willen deze generaties verbinden om duurzaam denken om te zetten in duurzaam DOEN.
- De documentaire 'The Decade of Action'
- Video's Best practices van drie collega brancheverenigingen luister hier de podcast afleveringen
- Paneldiscussie van deskundigen in de verschillende generaties
Het programma voor de dag is als volgt:
14:15 uur Inloop bij het Omniversum
15:15 uur Introductie en opening in de 'Dome' door dagvoorzitter Bert van Loon
15:20 uur Welkom: algemeen directeur Jules Lejeune
15:30 uur De Impact-revolutie: wie worden de winnaars en verliezers? Michel Scholte, verkozen als Minister van de Nieuwe Economie, een initiatief van MVO
Nederland
16:00 uur The Decade of Action, documentaire met o.a. Vice-voorzitter van de Europese Commissie, Frans Timmermans, voormalig CEO van Unilever Paul Polman en diverse andere CEO’s.
16:40 uur De brancheorganisatie als versneller van duurzaamheidsinitiatieven. Debat in drie delen met panelleden uit verschillende generaties met diverse achtergronden, aan de hand van drie cases uit de praktijk van brancheorganisaties
17:45 uur Afsluiting en Netwerkborrel en mogelijkheid voor de deelnemers om de expositie van de 17 UN SDG’s in het naastgelegen Museon te bezoeken.
18.45 uur Einde
Graag tot 30 maart!
Jules & Luc Lejeune
ps: we hebben inmiddels meer dan 100 aanmeldingen. Deelname is kosteloos, aanmelden is noodzakelijk.
Downloaden programma Branchedag in pdf kan hier
Locatie: Museon - Omniversum in Den Haag.
President Kennedylaan 5
2517 DK Den Haag
Met openbaar vervoer
vanaf centraal Station dat langs het Ominversum rijdt:
Bus: Halte kunstmuseum - lijn 21 Scheveningen Noord, 24 (Kijkduin) en 28 (station Voorburg) elke 10 minuten, reisduur 16 minuten.
Tram: 17 richting kunstmuseum
Met de fiets
OV fietsen zijn beschikbaar op centraal station. Het is ongeveer tussen de 17 en 22 minuten afhankelijk van welke route je kiest.
Met de auto
In Den Haag geldt een milieuzone voor oudere personenauto’s en bestelauto’s die op diesel rijden (emissieklasse 3 en lager). Museon-Omniversum ligt buiten deze zone, maar je toegangsroute mogelijk niet. Meer informatie en een kaart van de milieuzone vind je hier. (Betaald) Parkeren kan op straat en in de parkeergarage van het naastgelegen hotel.
Meer nieuws
SDG 17 – Partnerships for the Goals - Lejeune